O nás

O nás

Našou misiou je pomôcť ľudom porozumieť ich genómu a umožniť im žiť zdravší život.

O nás

Našou misiou je pomôcť ľudom porozumieť ich genómu a umožniť im žiť zdravší život.

Naše technológie

Certifikované genetické laboratória

Aby sme vám zabezpečili kvalitu, spolupracujeme len s najlepšími európskymi genetickými laboratóriami. Náš laboratórny partner so sídlom v Nemecku a v Taliansku je certifikovaný a v prevádzke už mnoho rokov, pričom denne spracuváva veľké objemy vzoriek.

laptop DNA

Špičková technológia

Analýza, ktorú vám ponúkame, sa nazýva genotypizácia. Genotypizácia sa zameriava na stovky tisíc špecifických miest v DNA. O týchto miestach sa vie, že sú odlišné medzi jednotlivcami a sú spojené s rôznymi predispozíciami a vlastnosťami. Genotypizácia prebieha pomocou technológie od spoločnosti Illumina, ktorá je svetovým lídrom v tejto oblasti.

Veda

Naše odporúčania sú založené na kvalitných vedeckých štúdiách. Štúdie, využívané pri príprave reportov, sú publikované v prestížnych zahraničných vedeckých časopisoch. Bežne sú štúdie robené na desiatkach tisíc ľudí. Naš tím genetikov pravidelne sleduje nové publikácie a aktualizuje naše reporty.
Na anotáciu genetických dát využívame verejné a súkromné genomické databázy, vrátane ClinVar, GWAS, COSMIC (somatic mutation in cancer), OMIM (rare diseases) a gnomAD.
 
Molekula
Postava

Ochrana súkromia

Ochrana vášho súkromia je pre nás prioritou. Rešpektujeme vaše súkromie a chránime ho šifrovaním a prísnymi pravidlami, ktorými sa riadi spôsob spracovávania osobných údajov. Naše technológie zabezpečujú dodržiavanie súčasných noriem na ochranu osobných údajov v zmysle GDPR.

Záväzok DNA ERA

  • Chceme, aby ste dokázali čo najlepšie pochopiť to najcennejšie čo máte – svoje zdravie.
  • Chceme, aby ste mali zdravie vo svojich rukách a vedeli kontrolovane riadiť smer, ktorým sa budete uberať.
  • Chceme, aby ste si osvojili zvyky, ktoré vám prospievajú a vedeli ich kvalitne implementovať do svojho vlastného sveta – života.

 

Hodnoty DNA ERA

Zdravie

Veríme, že zdravie je na prvom mieste a je to to najcennejšie, čo máme. Sme presvedčení, že vďaka návratu k našej podstate – našej DNA, dokážeme kontrolovať a predvídať náš zdravotný stav a kvalitu žitia.

Proaktivita

Najlepší spôsob ako predpovedať svoju budúcnosť je aktívne ju tvoriť. Aktívne sa podieľame na svojom zdraví, je to naša zodpovednosť a výber našich rozhodnutí. Pomáhame usmerniť našu proaktivitu v náš maximálny prospech.

 

Profesionalita a kvalita

Pracujeme s najlepšími odborníkmi v sektore, všetky odporúčania sú podložené kvalitnými vedeckými štúdiami a databázami. Náš profesionálny prístup je postavený na kvalite dát a ich zrozumiteľnej prezentácii pre všetkých.

Máte na nás otázky?

 


Možnosti spolupráce

Informujte sa bližšie o možných partnerstvách, výskume a našom tíme.
osobných údajov